.
.

RSS

На Прикарпаття очікують підйом води у річках

На Прикарпатті обласне управління ДСНС передає штормове попередження. У зв’язку із затяжними дощами очікується підйом води у річках басейну Пруту.

30.08.2013

Держфінінспекція в Івано-Франківській області виявила фінансові порушення в ДНЗ «Коломийський професійний ліцей сфери послуг»

Працівники територі­ального підрозділу Держфінінспекції вІвано-Франківській об­ласті – Коломийської об’єднаної держфінінспекції – під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного навчальн...

29.08.2013

STOP наркотик! Таку акцію провели правоохоронці Прикарпаття (відео)

STOP наркотик. Прикарпаття проти наркотиків.

28.08.2013

Виробники 4-ох західних областей об'єднаються у "Смак Українських Карпат"

В Українських Карпатах сільське господарство має довгу традицію, і протягом останніх років відчутно зростає інтерес з боку споживачів до екологічно чистої продукції саме Карпатського регіону.

27.08.2013

У Тлумачі на Прикарпатті пройшов фестиваль карпатської кухні «Смачний Спас» (фото)

Близько п’яти тисяч учасників і гостей зібрав у Тлумачі четвертий фестиваль автентичної карпатської кухні «Смачний Спас».

27.08.2013

Посол вважає відмову облради у видобутку сланцевого газу ознакою демократії

Посол США Джеффрі Пайєтт вважає відмову Івано-Франківської облради компанії Chevron видобувати сланцевий газ в області свідченням української демократії.

26.08.2013

На Прикарпатті стартувала акція "Увага! Діти на дорозі!"

З 20 серпня в Україні стартує комплекс профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!». Своєрідний «місячник безпеки» (акція триває до 20 вересня) проводиться щорічно, й вже стала доброю тради...

21.08.2013

Найрозумніші діти Прикарпаття отримали грошові премії

45 юнаків і дівчат, які на рівні України показали найвищі результати в інтелектуальних змаганнях відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації та обласної ради отримали одноразову грошо...

21.08.2013

"Сланцева сесія" Івано-Франківської облради (фоторепортаж)

Триває 34-а сесія Івано-Франківської обласноїї ради. Понад дві години депутати дискутували про перспективи видобутку сланцевого газу на Прикарпатті компанією "Шеврон".

20.08.2013

Прикарпаття у лідерах за кількістю інфекційних захворювань, порушеннями нервової системи та проблемами з органами травлення

Найбільше інфекційних захворювань в Україні зафіксовано на півдні і сході, від раку частіше страждають на Харківщині та Дніпропетровщині, а пацієнтів з розладами психіки багато у Криму.

16.08.2013


AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов


Коломия доставка піцца