"Буковель" закрився на карантин

"Буковель" закрився на карантин
25 Березня 2020

З 25 березня ТК "Буковель" тимчасово призупиняє роботу та достроково закінчує зимовий сезон 2019-2020.

Джерело: Facebook-сторінка комплексу

Дослівно: "Починаючи з середи, 25.03.2020, ми зупиняємо роботу витягів та достроково закінчуємо зимовий сезон 2019-2020.

ТК "Буковель" долучається до жорсткого карантину, який розповсюджуватиметься на всі послуги, на всій території комплексу і від завтрашнього дня припиняє приймати туристів. Всі сервіси будуть закриті".

Деталі: Відзначається, що погодні умови у Буковелі наразі чудові і сезон катання міг тривати ще досить довго.

Також у ТК пишуть, що немає жодних юридичних причин для закриття, але в даній ситуації пандемії коронавірусу "кожен наступний день функціонування курорту — це гіпотетичний, додатковий ризик для життя та здоров'я гостей".

Водночас "Буковель" називає основною причиною свого рішення "відсутність достовірної інформації" і звинувачує у цьому владу, яка "не дає чіткої відповіді".

Зокрема, там вважають, що влада не відповідає скільки людей в Україні інфіковані? Чи готові медустанови прийняти їх та надати необхідну допомогу? Чи забезпечені лікарні всім необхідним? Скільки людей повернулось останніми днями в Україну з-за кордону і чи були вони всі здорові та належним чином перевірені? Чи відповідально ці люди відносяться до персональних зобов'язань самоізоляції? Чи забезпечена країна достатньою кількістю тестів для виявлення носіїв вірусів?

Людей, які забронювали проживання в готелях "Буковель" на найближчий період, просять писати звернення на пошту web@bukovel.com для вирішення цього питання.    27 Вересня

    26 Вересня