До Прикарпаття терміново виїхав головний санітарний лікар: там критична ситуація із Covid-19

До Прикарпаття терміново виїхав головний санітарний лікар: там критична ситуація із Covid-19
16 Лютого 2021

Лікарі кажуть: за останні дні кількість хворих різко зросла, тож їх ніде прилаштувати. Доводиться розміщати у коридорах і їдальнях.

Через таку ситуацію на Івано-Франківщину терміново виїхав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За останню добу по допомогу звернулися майже сотня пацієнтів. Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко під час оперативної наради.

У місті вже переповнені лікарні, які приймають хворих на COVID-19. Через брак місць – у Центральній лікарні пацієнтів кладуть у коридорах та навіть у їдальні.

З ураженнями легень – 95% пацієнтів. Із 270 хворих – 89 перебувають на кисневій терапії, ще 16 у тяжкому стані в реанімації. Додаткові ліжка вже хочуть ставити в перинатальному центрі міста.

Загалом станом на ранок вівторка, 16 лютого, у трьох стаціонарах Івано-Франківська перебувають 525 осіб. У регіоні фіксують зростання кількості інфікованих від початку лютого.

Ситуацію із заповненням ліжко-місць для хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Івано-Франківській області детально обговорили на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.