Дороги місцевого значення забезпечені підсипним матеріалом на 30% – очільник ДП “Дороги Прикарпаття”

Дороги місцевого значення забезпечені підсипним матеріалом на 30% – очільник ДП “Дороги Прикарпаття”
9 Грудня 2019

Дорожники Прикарпаття розповіли, як готують дороги державного та місцевого значення в області до зимового утримання.

Про це йшлося дев’ятого грудня на щотижневій нараді в Івано-Франківській облдержадміністрації.

На порядку денному розглянули питання “Про зимове утримання доріг в області”, інформує “Галка”.

Перша заступниця голови ОДА Марія Савка зазначила, що в кінці листопада був організований штаб із зимового утримання доріг. За її словами, робота з цього питання налагоджена, але є і ряд проблем.

Начальник служби автодоріг Прикарпаття Василь Буджак каже, що для зимового утримання доріг державного значення є весь матеріально-технічний ресурс.

“Єдине, чого може не вистачати – паливо-мастильних матеріалів. Хочу додати, що після проведеного штабу ми підписали порядок взаємодії підрозділів САД, правоохоронців, рятувальників, маємо скоординовану роботу. У важкий зимовий період це допоможе не допустити колапсу на дорогах держзначення”, – додає Буджак.

Керівник ДП “Дороги Прикарпаття” Андрій Сазонов зауважив, що у райони вже вивезли близько 215 тонн підсипного матеріалу для утримання доріг загального користування місцевого значення.

“Це – 30% від розрахованої потреби. Ще близько 600 тонн плануємо розвести по районах потягом трьох наступних днів. В тому числі і для найбільш проблемних районів – Косівщини й Верховинщини”, – каже Сазонов.