Дорожники розповіли про стан проїзду на прикарпатських автошляхах

Дорожники розповіли про стан проїзду на прикарпатських автошляхах
22 Листопада 2022
Станом на ранок 22 листопада проїзд дорогами державного значення Івано-Франківської області забезпечений. Покриття проїзної частини – мокре.

Про це повідомила Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Станом на 6:00 22 листопада для проведення протиожеледної обробки працювало 20 одиниць техніки, 15 механізмів - у режимі чергування. Задіяно 25 працівників, 20 – на чергуванні. 

Протягом доби збережеться похмура погода. Синоптики прогнозують опади у вигляді дощу і мокрого снігу. Температура повітря – -3 - +3. 

"Нагадуємо водіям про належну підготовку транспортних засобів до зими. Для безпечного пересування дорогами темної пори доби радимо пасажирам мати в одязі світловідбивні елементи. У разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із ускладненням проїзду дорогами державного значення Івано-Франківщини, просимо повідомляти на Єдиний контакт-центр Укравтодору за телефоном 067-400-60-80. Звернення автоматично скеровуються до Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та підрядних організацій, які обслуговують відповідну ділянку дороги, кажуть у САД.