.
.

Два тижні у болоті: подробиці зникнення жінки на Прикарпатті

Два тижні у болоті: подробиці зникнення жінки на Прикарпатті
24 Червня 2019

Минулої доби на Прикарпатті знайшли жінку, яка зникла дорогою на пасовище.

Зниклу пенсіонерку розшукав рибалка в заболоченій місцевості поблизу Дністра. Розшукували її вже майж два тижні, та чомусь не могли знайти ні рятувальники, ні квадрокоптери.

Як розповіла начальниця сектору комунікації ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області Христина Максимчак, про зникнення жінки повідомили місцеві жителі. ще 10 червня вона виганяла на пасовище худобу і вже 11 червня поліцію повідомили, що прикарпатка не повернулася додому.

На місце одразу вирушили поліція, рятувальники та швидка допомога. Жінку госпіталіували у важкому стані і хоча зараз їй краще, з’ясувати, що сталося, не вдалося.

У поліції розповіли, що квадрокоптер не міг знайти жінку, адже її  тіло було доволі глибоко у намулі. А через піднятийй рівень оди сліди, що мали вести до цього місця також зникли.

“Наразі жінка знаходиться у задовільному стані в Галицькій центральній районній лікарні. Вона спілкувалася із поліцією, родичами. Впізнає інших та розуміє, хто вона, але як опинилася в намулі – пояснити не може”, – каже Максимчак.


Джерело:  http://gk-press.if.ua/Коломия доставка піцца