Незабаром на Прикарпатті - Міжнародний родинний мандрівний фестиваль "Як намалювати птаха…"

Незабаром на Прикарпатті - Міжнародний родинний мандрівний фестиваль "Як намалювати птаха…"
1 Липня 2013
З 5 по 14 липня в селі Космач Косівського району відбудеться Міжнародний родинний мандрівний фестиваль «Як намалювати птаха…».


В програмі родинного фестивалю традиційні забави для малят та молоді, українські танці, автентичний спів з фольклористом Валерієм Гладунцем, майстерня гончарства із художником-керамістом Зоєю Предко, майстер-класи із соломоплетіння, лялькарства, писанкарства, декоративного розпису, тіньового театру в техніці витинанки. Відбудуться святкування народного свята Івана Купала, храмового свята Св. апостолів Петра і Павла в с. Космач, традиційні забави на петрівку, пленер для юних художників від 5 до 105).

11 червня у Всесвітній день шоколаду працюватиме лабораторія шоколаду, планується он-лайн вечір з теплими історіями до шоколаду з письменницею Надійкою Гербеш. Працюватиме кабінет зеленої косметології. В медіа-майстерні створюватиметься мультфільм, відбудуться майстер- класи з анімації, перегляди добрих мультиків, діафільмів, працюватиме медіа-клуб «Просто неба». За сприятливої погоди буде похід на полонину, ознайомлення з роботою сироварні.

Під час фестивалю працюватиме Міжнародна зелена школа. В секції «хімія» відбудуться заняття з органічної хімії (теоретичні і практичні) на теми: хімія молока, органічна косметологія та парфумерія, лабораторія шоколаду. Керівник – Махоткіна Н.С., вчитель-методист КПНЛ № 145. 

Здійснюватимуться біологічні експедиції, палеонтологічна експедиція на гору Грегіт, відбудуться теоретичні та практичні заняття з фізіології безхребетних, ботаніки. Керівник секції «біологія» – Горобець Л. В., канд. біолог. наук, молод. наук. співробітник Інституту біології Національного університету ім. Тараса Шевченка. 

Зміст занять в секції «астрономія» визначатиметься у відповідності до метеоумов. Відбудуться астрономічні спостереження з метою ознайомленням із сузір’ями зоряного неба, яскравими зорями, планетами, оволодіння навичками орієнтування на зоряному небі. Керівник — Баранський О.Р., канд. біолог. наук, стар. наук. співробітник Ботанічного саду НАН України. Співпрацює з багатьма міжн. астроном. організаціями: МАС, MPC, ICQ, BAA, AAVSO, AFOEV. Координатор міжн. астроном. організації ICQ в Україні. Керівник секції «астрономія» відділення МАН в м. Києві. 

Планується участь молодих науковців із Університету Страсбурга, Інституту Шарля Садрона, «Інституту біології» Національного університету ім. Тараса Шевченка, Працюватимуть лабораторії. Робочі мови – українська, англійська.

Паралелі