Голова Івано-Франківської ОВА пояснила причину утворення черг на АЗС

Голова Івано-Франківської ОВА пояснила причину утворення черг на АЗС
7 Травня 2022
На автозаправних станціях Івано-Франківщини утворилися черги з автомобілів за паливом. Вони зумовлені певними обмеженнями щодо продажу деяких марок пального, пояснила у відеозверненні голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Однак, з її слів, станом на 7 травня на Прикарпатті є достатньо палива для того, аби забезпечити потреби критичної інфраструктури та населення.

"Палива в області вистачає для задоволення потреб критичної інфраструктури та населення. Однак продавці були змушені ввести певні обмеження, які щоденно пом’якшуються, для можливості забезпечення стабільних запасів, зокрема, першочергово для роботи аварійних, медичних, правоохоронних галузей та наших військових", — говорить Світлана Онищук.

І додає, що логістика постачання дизельного палива та бензину в область є ускладненою та потребує більше часу. Однак "джерела постачання є стабільними й достатніми", тому панікувати не треба.

4 травня під час брифінгу директор департаменту економічного розвитку обласної військової адміністрації Сергій Подошва сказав, що дефіцит пального на Івано-Франківщині усунуть упродовж найближчих днів.

3 травня голови Коломийської та Калуської територіальних громад повідомили, що через дефіцит пального можливі проблеми із курсуванням громадського транспорту.

Джерело:  https://suspilne.media/