Івано-Франківськ запроваджує посилений контроль на в'їзді до міста

Івано-Франківськ запроваджує посилений контроль на в'їзді до міста
31 Березня 2020
На пунктах пропуску в Івано-Франківську перевірятимуть температуру.

В Івано-Франківську у зв'язку з поширенням нового коронавірусу COVID-19 від 2 квітня запрацюють контрольно-пропускні пункти на в’їздах до міста. На них громадянам будуть вимірювати температуру тіла.

Про це заявив 31 березня мер міста Руслан Марцінків. 

Він розповів, що через пандемію коронавірусу на КПП буде проводитися обов'язкове вимірювання температури тіла (температурний скринінг - ред.). Організувати посилений контроль міський голова доручив поліції Івано-Франківська. До роботи він також закликав долучити Національну гвардію.

"Організувати та забезпечити установлені законом і порядком функціонування та роботу контрольно-пропускних пунктів на в’їздах на територію міста Івано-Франківська. Зокрема, забезпечивши обов’язково температурний скринінг та обмеживши в’їзд у місто від 00 години 2 квітня, тобто від четверга", - сказав Руслан Марцінків під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Крім того, від 1 квітня містянам забороняється користуватися дитячими, ігровими та спортивними майданчиками, розпивати на вулиці алкогольні і слабоалкогольні напої і розводити багаття. За дотриманням обмежень стежитимуть патрулі.