.
.

Хворі на гепатит С прикарпатці зможуть отримати безкоштовні ліки (відео)

Хворі на гепатит С прикарпатці зможуть отримати безкоштовні ліки (відео)
12 Квітня 2019
Представники Міністерства охорони здоров'я скерували медичні препарати в усі регіони України. Тож уже невдовзі хворі зможуть отримати їх.

772 упаковки медичного засобу зі спеціальними діючими речовинами для лікування гепатиту С відправлено в регіони України. На Прикарпатті отримати їх т пройти повний курс лікування зможуть 24 особи.

Близько трьох тисяч осіб знаходиться на обліку в Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні. За останні чотири роки 600 з них пройшли курс лікування. Інші на нього очікують, – повідомляють в ОТБ “Галичина”.

“Згідно алгоритму повністю на обстеженні є близько 400 хворих. Розподіляються вони наступним чином: 10 хворих з хронічним гепатитом С в різних варіантах ступеня генотипу. Також 130 хворих з хронічним гепатитом С плюс ВІЛ-інфекції, які вимагають лікування. Далі – сто хворих з цирозом”, – розповів Роман Остяк, головний лікар Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні.

Як розподілятимуть препарати між хворими, медики поки не знають і додають, що наразі в профільному Міністерстві додатково замовлено ліків на 150 курсів. Ще 100 профінансується з обласного бюджету.

Коломия доставка піцца