Переможці обласного конкурсу "Молодий лідер Прикарпаття - 2013". Список
Відповідно до обласної комплексної Програми «Молодь Прикарпаття» (2010-2015 роки) та з метою підвищення ролі молоді у суспільному та громадському житті Прикарпаття, відзначення молодих людей в різних галузях життєдіяльності області, стимулювання кадрового потенціалу та з нагоди Дня Молоді конкурсна комісія департаменту освіти, науки, сімʼї, молоді та спорту визнала переможцями:
- Кращий молодий медик – Яворського Андрія Михайловича, заступника головного лікаря з хірургічної роботи Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.
- Кращий молодий педагог – Половського Володимира Степановича, вчителя історії Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради.
- Кращий молодий митець – Писара Юрія Юрійовича, молодого художника, члена товариства шанувальників Музею мистецтв Прикарпаття, автора персональних виставок « Балет » ( м. Донецьк ), « На хвилі музики» ( м. Київ ), « Мартс » ( м. Київ ), « Куточок раю на землі » ( м. Черкаси ).
- Кращий молодий правоохоронець – Коваля Романа Миколайовича, інспектора відділу дільничних інспекторів міліції управління громадської безпеки УМВС України в Івано-Франківській області, старшого лейтенанта міліції.
- Кращий молодий рятівник – Лазаренка Михайла Васильовича, начальника Тисменицького районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.
- Кращий молодий спортсмен – Семків Ілону Володимирівну, майстра спорту України міжнародного класу, члена національної збірної команди України з вільної боротьби, чемпіонку Європи серед кадетів, срібну призерку Чемпіонату світу серед юніорів.
- Кращий молодий журналіст – Юзьків Юлію Володимирівну, журналіста, відповідального випускового обласного телебачення « Галичина ».
- Кращий молодий соціальний працівник – Феденька Святослава Володимировича, провідного спеціаліста відділу методичного забезпечення соціальної роботи Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді.
- Кращий молодий волонтер – Стурка Степана Романовича, студента вищого навчального закладу « Галицька академія », волонтера Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
- Кращий молодий духовний наставник – о. Андрія Заліського, священика парафії Вознесіння Господнього УГКЦ м. Івано-Франківська, працівника Молодіжної комісії та Паломницького центру Івано-Франківської Єпархії УГКЦ.
- Кращий молодий науковець – Якубів Валентину Михайлівну –доктора економічних наук, доцент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, автора 88 науково-методичних праць, 2 навчальних посібників;
- Кращий лідер молодіжної громадської організації – Сакулича Володимира Ярославовича, голову молодіжної громадської організації « Центр психології та фізичного розвитку», заступника голови громадської організації « Центр правової освіти », голову Громадської ради при Калуській міській раді.
- Кращий молодий аграрій – Жмендака Ярослава Васильовича, голову фермерського господарства « Мірчина » ( с. Рожнів Косівського району ).
- Кращий молодий організатор – Коваля Андрія Богдановича, першого заступника голови Молодіжної Адміністрації Івано-Франківської області, організатора соціально значущих молодіжних проектів та програм.
- Кращий молодий медик – Яворського Андрія Михайловича, заступника головного лікаря з хірургічної роботи Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.
- Кращий молодий педагог – Половського Володимира Степановича, вчителя історії Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради.
- Кращий молодий митець – Писара Юрія Юрійовича, молодого художника, члена товариства шанувальників Музею мистецтв Прикарпаття, автора персональних виставок « Балет » ( м. Донецьк ), « На хвилі музики» ( м. Київ ), « Мартс » ( м. Київ ), « Куточок раю на землі » ( м. Черкаси ).
- Кращий молодий правоохоронець – Коваля Романа Миколайовича, інспектора відділу дільничних інспекторів міліції управління громадської безпеки УМВС України в Івано-Франківській області, старшого лейтенанта міліції.
- Кращий молодий рятівник – Лазаренка Михайла Васильовича, начальника Тисменицького районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.
- Кращий молодий спортсмен – Семків Ілону Володимирівну, майстра спорту України міжнародного класу, члена національної збірної команди України з вільної боротьби, чемпіонку Європи серед кадетів, срібну призерку Чемпіонату світу серед юніорів.
- Кращий молодий журналіст – Юзьків Юлію Володимирівну, журналіста, відповідального випускового обласного телебачення « Галичина ».
- Кращий молодий соціальний працівник – Феденька Святослава Володимировича, провідного спеціаліста відділу методичного забезпечення соціальної роботи Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді.
- Кращий молодий волонтер – Стурка Степана Романовича, студента вищого навчального закладу « Галицька академія », волонтера Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
- Кращий молодий духовний наставник – о. Андрія Заліського, священика парафії Вознесіння Господнього УГКЦ м. Івано-Франківська, працівника Молодіжної комісії та Паломницького центру Івано-Франківської Єпархії УГКЦ.
- Кращий молодий науковець – Якубів Валентину Михайлівну –доктора економічних наук, доцент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, автора 88 науково-методичних праць, 2 навчальних посібників;
- Кращий лідер молодіжної громадської організації – Сакулича Володимира Ярославовича, голову молодіжної громадської організації « Центр психології та фізичного розвитку», заступника голови громадської організації « Центр правової освіти », голову Громадської ради при Калуській міській раді.
- Кращий молодий аграрій – Жмендака Ярослава Васильовича, голову фермерського господарства « Мірчина » ( с. Рожнів Косівського району ).
- Кращий молодий організатор – Коваля Андрія Богдановича, першого заступника голови Молодіжної Адміністрації Івано-Франківської області, організатора соціально значущих молодіжних проектів та програм.
- Кращий молодий активіст – Бичая Станіслава Васильовича, активного учасника та організатора соціально значущих молодіжних проектів та програм Прикарпаття.