На Прикарпатті через удар блискавки горів будинок

На Прикарпатті через удар блискавки горів будинок
2 Квітня 2021
Минулої доби рятувальники ліквідували 54 пожежі, з них 49 - в природних екосистемах. Про це інформує управління ДСНС в Івано-Франківській області.

Зокрема, 1 квітня о 18:35 в селі Микуличин Надвірнянського району виникла пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено утеплювач під покрівлею будівлі. Ймовірна причина виникнення пожежі - розряд блискавки.

О 18:54 в селі Рівня Калуського району виникла пожежа приміщення для охорони на території РЦ. Вогнем знищено речі домашнього вжитку та дерев’яну обшивку стін на площі 20 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 20:33 в селі Хотимир Івано-Франківського району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищена дерев’яна споруда на площі 8 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 20:55 в селі Балинці Коломийського району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищена стодола та речі домашнього вжитку. Завдяки професійним діям вогнеборців було врятовано житловий будинок та літню кухню. Причина виникнення пожежі встановлюється.

2 квітня о 01:14 в місті Івано-Франківськ на вулиці Максимовича виникла пожежа рекламної вивіски на перекритті над заправними колонками АЗС. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Також протягом минулої доби виникло 49 пожеж в екосистемах області.