На Прикарпатті сім’я, в будинок якої влучила ракета, святкуватиме Різдвяні свята вдома

На Прикарпатті сім’я, в будинок якої влучила ракета, святкуватиме Різдвяні свята вдома
4 Січня 2023
Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Завдяки підтримці влади, а також допомозі благодійників у будинку родини впродовж декількох днів вже працюють робітники, щоб повністю відновити житло після ракетного влучання. Вже 5 січня обіцяють все завершити.

"Сьогодні я відвідала родину, щоб підтримати їх. Адже для сім'ї це велике потрясіння. Люди не повинні залишитися наодинці з бідою, особливо у час Різдва. Це справжнє диво, що під час ракетного удару, ніхто не постраждав. А будинок ми спільно відбудуємо. Я хочу подякувати благодійникам, а також голові територіальної громади Ігорю Петруку, односельчанам, що не залишились осторонь чужої біди і відгукнулися на допомогу", — зазначила Світлана Онищук.Як відомо, в будинку в Тлумацькій громаді, куди 29 грудня влучила ракета, перебували жінка з 3-річною донькою. На щастя, ніхто не постраждав.

Наступного дня, 30 грудня, рятувальники частково розібрали стіну житлового будинку для вивільнення фрагмента ракети та за допомогою автокрану демонтували її. Частину ракети транспортували на безпечну відстань та 31 грудня о 13:15 її знешкодили.

Також 29 грудня внаслідок ракетного обстрілу на Прикарпатті був поранений осколками працівник енергетичного об'єкта.

Виникла пожежа загальною площею 50 кв. метрів. Станом на 11.25 пожежу локалізовано, а згодом — і ліквідовано. Всього до гасіння пожежі було залучено 32 людей та 8 одиниць техніки.