.
.

На Прикарпатті запрацювала нова сміттєсортувальна лінія (фото, відео)

На Прикарпатті запрацювала нова сміттєсортувальна лінія (фото, відео)
12 Червня 2018

2 червня у селі Рибне відбулося відкриття нової сміттєсортувальної лінії. Офіційно відкривали нову сортувальну лінію, яка вже повністю готова до роботи. Було запрошено всіх для спільної молитви і освячення.

З обласного бюджету виділено шість мільйонів гривень, але це лишень один невеличкий крок , тому , що його ще потрібно переробляти , а в світі на цьому заробляють великі гроші.

“Я вітаю всіх із цією подією , дуже важко це вдавалося і тендер відбувався в декілька етапів, але ми добилися , що сміття буде сортуватися. Дуже дякую цим людям , які погодилися працювати, особлива подяка обласній раді. Третина області на сьогоднішній день звозять сміття сюди. Ми зараз робимо все для того, щоб працівники мали комфортні умови для праці”,-говорить мер міста Руслан Марцінків. Урочисто перерізували стрічку директор Юрій Мороз і Руслан Марцінків.

“До осені це все буде закрито в ангар.На даний час працюють 15 чоловік , потрібно ще як мінімум 15”,- повідомляє директор сміттєсортувальної лінії Юрій Мороз. Робочий день починається з 8:00 до 18:00. Перерва на обід годину. Графік роботи – день через день. Неділя, релігійні та державні свята – вихідні. Зарплата від 6 тисяч грн. за дванадцять змін. Офіційне працевлаштування.

Як наголосив директор, сміття сортують на сухі(папір, картон,скло) і вологі відходи(залишки їжі).


Джерело:  http://pravda.if.ua/


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца