На Прикарпатті завершився осінній призов. До війська пішли 415 юнаків

На Прикарпатті завершився осінній призов. До війська пішли 415 юнаків
16 Грудня 2020
В Івано-Франківську відбулося засідання обласної призовної комісії.

За інформацією військкомату, план осіннього призову на строкову військову службу в області успішно виконаний. Всі райони своєчасно впоралися із встановленими завданнями.

Члени обласної призовної комісії ознайомилися з інформацією голів районних призовних комісій щодо підсумків осіннього призову, розглянули заяви призовників, які подані на розгляд обласної призовної комісії, скарги та пропозиції громадян.

Крім того, ними перевірено законність прийнятих районними призовними комісіями рішень про надання відстрочки чи звільнення від призову громадян призовного віку за різними обставинами.

Результати перевірок рішень, прийнятих районними призовними комісіями, будуть занесені до книги протоколів засідань обласної призовної комісії.

Військовий комісар полковник Володимир Ярмошук подякував присутнім за успішно виконану роботу під час осіннього прозову.

Члени комісії висловили слова подяки батькам юнаків, які свідомо поповнили лави українського війська, всім членам районних (міських) призовних комісій та лікарям, які залучались до обстеження призовників.

Нагадаємо, що під час призову "Осінь-2020" на строкову військову службу було призвано 415 юнаків, з них:

До Збройних сил України - 240 чол.;

До Державної прикордонної служби - 10 чол.;

До Державної спеціальної служби транспорту - 20 чол.;

До Національної гвардії України - 145 чол.

Відправки команд проведені організовано, у встановлені терміни та в повному обсязі.

Під час відправок молодого поповнення у війська на обласному збірному пункті порушень військової дисципліни та громадського порядку не було.    27 Січня

    26 Січня