“Прикарпаттяобленерго” введе 100% передоплату для несумлінних споживачів

“Прикарпаттяобленерго” введе 100% передоплату для несумлінних споживачів
1 Лютого 2016

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, внесла зміни до «Правил користування електричною енергією». Згідно з ними змінився порядок оплати за електроенергію для житлово-комунальних організацій та установ, що фінансуються з державного або місцевого бюджету.

Раніше ця категорія споживачів мала змогу сплачувати за електроенергію разово, за фактичними показами приладів обліку по завершенні розрахункового періоду, але відтепер такої можливості не буде.

Житлово-комунальні організації та установи, що фінансуються з бюджету, зможуть сплачувати за електроенергію у формі попередньої оплати – коли споживач заявляє обсяг споживання електроенергії та платить наперед за розрахунковий період, або у формі планового платежу – коли споживач сплачує за електроенергію частинами протягом розрахункового періоду.

Змінами передбачено, що споживачі, які сплачують за електроенергію у формі планового платежу, у випадку систематичного (тричі впродовж календарного року) порушення умов договору про постачання електричної енергії – несвоєчасної або неповної оплати за електроенергію, можуть бути переведені на форму 100%-ої попередньої оплати за ініціативою енергопостачальника.

У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» сподіваються, що вищезгадані зміни у «Правилах користування електричною енергією» сприятимуть покращенню платіжної дисципліни споживачів.

Дзеркало Коломиї