Завтра до Івано-Франківська привезуть тіло загиблого героя Анатолія Гаркавенка

Завтра до Івано-Франківська привезуть тіло загиблого героя Анатолія Гаркавенка
1 Лютого 2016

Завтра, 2 лютого, близько 10:00 год ранку до Івано-Франківська привезуть тіло загиблого у зоні АТО сапера Анатолія Гаркавенка.  Військового привезуть у Дім Смутку на вулиці Ребета, 3.

Про це у спільноті Фейсбук Спілка добровольців АТО Прикарпаття пише Василь Андріїв, передає Станіславське ТБ.

“Після відповідних процедур виїжджають у рідний смт. Делятин, вул. Шевченка 30. В другій половині дня – Панахида, прощання з Героєм у рідному домі. Середа 03.02.16р. – 11:00 початок похорону. Також спростовуємо інформацію, яка з’явилася в деяких ЗМІ про те, що в загиблого бійця стара, немічна матір і більше нікого немає…! Інформуємо громадськість про те, що у друга “Морячка” є батько (з яким вони не проживали), матір – 1970 р.н. та рідна сестра Наталя.. Гаркавенко Анатолій проживав у смт. Делятин, із своєю матір’ю у будинку дядька Романюка Василя”, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо: 30 січня, при виконанні бойового завдання в підрозділі ОУН 93-ї ОМБ загинув сапер з Івано-Франківщини Анатолій Гаркавенко, позивний “Морячок”. Відомо, що бійцеві було 25 років, родом із Надвірнянського району з селища Делятин. Бився в рядах ДУК ПС, ОУН, 93-ї ОМБр.    26 Жовтня

    25 Жовтня