Небесну сотню поповнив боєць з Надвірнянщини Василь Шеремет

Небесну сотню поповнив боєць з Надвірнянщини Василь Шеремет
12 Березня 2014

Сотим бійцем Небесної сотні став 64-річний Василь Олександрович Шеремет з села Ланчина, що на Надвірнянщині. У неділю, 9 березня, з померлим майданівцем прощалося ціле Прикарпаття.

Василь Олександрович помер у столичній лікарні від ран, отриманих під час сутичок з беркутівцями 18 лютого. Також стан його здоров’я різко погіршився й від отриманого переохолодження: чоловіка облили крижаною водою з водомета.

21 березня майданівцю могло б виповнитися 65 років. «Василь прожив важке життя. Ми жили бідно, тому йому доводилося тяжко працювати ще з юнацьких літ», – розповідає про майданівця його сестра Галина Тимків.

Василь Шеремет народився у багатодітній сім’ї, в якій було дев’ятеро дітей. «Василя в армію відправляли чужі люди, – пригадує пані Галина. – У нас не було грошей на їжу. По черзі доводилося ходити до школи, бо взуття на всіх не вистачало».

Перед виходом на пенсію Василь Олександрович працював у пекарні та охоронцем на будівництвах. Роботи чоловік ніколи не цурався. Заробляв копійку, де тільки міг. 

Останні кілька років чоловік проживав у Київській області, де був вдруге одружений. У майданівця залишилося троє дітей, три онучки та 93-річна матір.

«За все своє життя Василь натерпівся різних бід. Але він ніколи не скаржився. У Василя був сумний та вдумливий погляд. Він старався не показувати, як йому бувало тяжко, – пригадує сестра Галина. – Я не була здивована, що Василь, попри свій вік, поїхав на Майдан. Він завжди казав: «Тільки Україною ми живемо». Так вийшло, що за неї він і помер».