Командир 5-го Прикарпатського батальйону вимагає у громадських діячів не брехати

Командир 5-го Прикарпатського батальйону вимагає у громадських діячів не брехати
24 Червня 2014
Військовослужбовців 5-го Прикарпатського батальйону територіальної оборони обурила заява Олександра Сінкевича, який позиціонує себе як представника громадськості, і сьогодні з трибуни Івано-Франківської обласної ради знову повідомив про нібито жахливий стан справ у батальйоні.

Зокрема, Олександр Сінкевич повідомив про те, що у військових не вистачає подушок, в їдальні нібито всього 13 виделок, немає ліхтариків тощо… А головне, що солдати батальйону масово отруїлись і захворіли на кишкове отруєння.

— Нас відверто дивує позиція цього громадянина, — зазначив командир  5-го Прикарпатського батальйону територіальної оборони підполковник Віталій Комар. — Він вже не вперше робить такі провокативні заяви з високих трибун. Ми не розуміємо, чого добивається цей добродій? Створення собі якогось рейтингу? Адже жодної допомоги від нього ми поки що не отримали і не бачимо. Лише заяви про те, що все погано.

Крім цього, командир батальйону підтвердив, що у десяти хлопців його батальйону стався певний кишковий розлад. Провсяк випадок було прийнято рішення всіх їх відправити до лікарні на додаткове обстеження і спостереження. З лікарні  солдати повернулись вже наступного ранку, повідомляють Вікна.

Також спростована інформація про нібито погане матеріальне забезпечення, повідомили у Західному регіональному медіа-центр Міністерства оборони України.

— Ми робимо все можливе, щоб у наших хлопців було все необхідне — від побутових дрібниць до бронежилетів, — наголосила заступник начальника управління, начальник відділу цінової політики та торгівлі департаменту економіки Івано-Франківської ОДА Марія Якимечко. — Зокрема, ми вирішили питання з багатьма видами забезпечення. Останнє, що передали буквально вчора, це ліхтарики та акумуляторні батарейки з зарядними пристроями. Є у хлопців і виделки, і тарілки. Зараз вирішується питання про закупівлю нормальних шкарпеток тощо. Отже, робота іде.
Також потрібно наголосити, що в батальйоні вже є близько півтори сотні бронежелетів, 50 із яких буле передані по лінії Міністерства оборони України, а інші закуплені за гроші простих людей.

— На сьогодні, завдяки небайдужим людям та втручанню Івано-Франківського обласного військового комісара полковника Ігоря Павлюка, ми маємо все необхідне забезпечення, — зазначив командир  5-го Прикарпатського батальйону територіальної оборони підполковник Віталій Комар. — Тепер навіть думаю, як і чим перевозити все майно! А от тих, хто ходить і «допомагає» нам лиш плескаючи язиком, я б просив хоча б час від часу навідуватись до нас, дивитись на реальний стан справ. А не заробляти собі доволі сумнівний рейтинг розпускаючи чутки і плітки.