Голова Калуської РДА хоче змусити перевізників видавати квитки всім пасажирам

Голова Калуської РДА хоче змусити перевізників видавати квитки всім пасажирам
10 Липня 2014
Голова Калуської РДА Микола Жовнір збирається зобов’язати калуських перевізників видавати квитки всім пасажирам, незалежно від того, чи платить пасажир за проїзд,чи користується правом на пільгове перевезення.

Як повідомляє КУРС з посиланням на прес-службу Калуської РДА, водії нехтують правом громадян отримати квиток, до того ж не виконують свої функціональні обов’язки.

"Це прямий обов’язок водія – дати кожному пасажирові квиток за проїзд – незалежно від того, чи він оплатив його, чи він їде як пільговик",  зазначив голова Калуської РДА Микола Жовнір.

Станом на 1 червня Калуська РДА відшкодувала перевізникам за пільгові перевезення громадян близько 600 тисяч грн, ще 1 млн 800 тис. грн буде відшкодовано впродовж цього року. Тому будь-хто з числа пільговиків має право їздити безкоштовно стільки разів, скільки йому потрібно.

"Мушу сказати, що люди продовжують скаржитися: то водій некоректно повівся, то знову продовжує брати за проїзд значно більшу суму грошей, ніж ту, яка була затверджена на сесії районної ради. Тому я вкотре наголошую: люди повинні відстоювати свої права. Єдине, що я прошу, якщо подібні випадки порушень трапляються у громадському транспорті – пишіть заяву і надсилайте нам у райдержадміністрацію. Ми будемо реагувати на кожну скаргу", – говорить Жовнір.