У загиблого начальника штабу 5-го батальйону "Прикарпаття" Юрія Барана залишилося двоє дітей

У загиблого начальника штабу 5-го батальйону "Прикарпаття" Юрія Барана залишилося двоє дітей
10 Липня 2014
Як уже повідомляли "Коломийські ВІСТИ", у вівторок, 8 липня, від снайперської кулі у Амвросіївці на Донбасі загинув начальник штабу 5-го батальйону територіальної оборони "Прикарпаття" Юрій Баран. 

Влада Надвірнянщини висловила співчуття рідним загиблого. Без чоловіка і батька залишилися дружина, 16-річний син та 8-річна донька, повідомили у прес-службі Надвірнянської РДА.

«Юрій Баран є зразком справжнього мужнього українського офіцера, — йдеться у співчутті. — В бою з підступним ворогом він віддав найдорожче – своє життя – за волю і незалежність рідної України, заради нашого майбутнього. Його героїчна смерть назавжди буде у пам’яті прикарпатців, служитиме прикладом мужності та патріотизму для майбутніх поколінь».

Сім’я загиблого отримає 100 тисяч гривень матеріальної допомоги. Таке рішення прийняла Рада оборони Івано-Франківської області.

Довідка. Баран Юрій Миколайович народився 29 липня 1968 року в селі Добрин Ізяславського району Хмельницької області. У 1989 році закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище. Службу проходив в Івано-Франківську, Чернівцях, Делятині, Тячеві, Велико-Березному.

З 11 травня 2014 року начальник штабу — перший заступник командира батальйону територіальної оборони в смт. Делятин.

Нагороджений медаллю «10 років Збройним силам України».