Проти Прикарпаття і 5-го батальйону ведеться інформаційна війна, - підполковник Тарас Грень

Проти Прикарпаття і 5-го батальйону ведеться інформаційна війна, - підполковник Тарас Грень
13 Липня 2014
На думку представника Західного регіонального медіацентру Міноборони підполковника Тарас Греня, метою інформаційної атаки на 5-ий батальйон є дискредитація сил АТО і послаблення підтримки українських військових населенням.

Свій погляд на ситуацію з 5-им батальйоном, з якого вчора самовільно повернулися додому два бійці, підполковник Грень оприлюднив у Facebook. Він заявив, що йому соромно за двох бійців батальйону, які склали зброю і повернулися додому.

"Зрада це ганьба! А зрада на полі бою… Це… Я просто не маю слів. В козацькому війську таких людей не просто навіки виганяли з січі. Про них забували. Їх імена викреслювали з пам’яті. Їх родини покривались ганьбою на віки. Бо зрадник гірше ніж ворог! Зараз ці люди, ходять містом. З жахом в голосі розповідають про російські війська, яких вони не бачили і не чули. Сіють паніку збираючи прес-конференції! Але найгірше, це те, що вони закликають тікати з Донбасу. Полишити Україну на поругу чорної навали! Розповідають нісенітниці та жахіття. Сором. Сором через те, що наш край, Батьківщину Бандери і Шухевича, колиску революції та майдану, через цих двох псевдо патріотів будуть називати осередком зрадництва", – пише Тарас Грень у  Facebook.

Як уже повідомляли, два бійці 5-го батальйону повернулися до Франківська і звинуватили керівництво АТО у брехні. Чоловіки заявляють, що, незважаючи на всі обіцянки керівництва, жодної одиниці бронетехніки в батальйоні немає. Батальйон перебуває у складній ситуації не тільки матеріальній – хлопці стоять у кільці з ворожих сил.