Завтра на Прикарпатті молитимуться за Надію Савченко

Завтра на Прикарпатті молитимуться за Надію Савченко
28 Лютого 2015

1 березня громадські, правозахисні організації, політичні партії, релігійні організації та прості небайдужі люди в Україні та у всьому світі організовують спільну молитву та акцію підтримки невинно ув’язнених громадян України, які на сьогодні перебувають в руках терористів, у слідчих ізоляторах та тюрмах, серед яких є українська льотчиця Надія Савченко.

Про це повідомляють “Вікна” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

“...Церква завжди була з своїм нарордом, даючи духовну підтримку. І нашим обов’язком є молитися за Надію Савченко”,  - наголосив Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Преосвященний Кир Володимир Війтишин, звернувшись до духовенства, щоб у неділю 1 березня в час літургії на Согубій ектенії взяти окреме прошення за Батьківщину Україну та за несправедливо ув’язнених українців, які боролись і надалі борятся за свою державу, серед яких є українська льотчиця.

У зверненні Олександра Левицького - першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради ідеться: “Просимо Вас, усіх вірних Вашої Церкви підтримати молитовно борця за Незалежність України, патріота своєї держави, громадського діяча, народного депутата України, представника Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи Надію Савченко та інших наших співгромадян. Надія Савченко голодує вже більше 75 днів, стан її здоров’я постійно погіршується, але, попри все, дух її бадьорий.

Просимо всіх небайдужих українців підтримати незламного патріота своєї країни Надію Савченко та 1 березня 2015 року під час проведення Богослужінь в храмах області у молитвах просити Всемилостивого Всевишнього, щоб скріпив її духовні та фізичні сили і дарував звільнення із незаконного ув’язнення, врятував від передчасної смерті”.