.
.

Убитий у Делятині підприємець був доволі впливовим і мав чималий бізнес

Убитий у Делятині підприємець був доволі впливовим і мав чималий бізнес
22 Травня 2015

Прикарпатцям не дає спокою вбивство у Надвірнянському районі. Подію активно обговорюють у соцмережах. З'явилися навіть подробиці резонансної події та інформація про вбитого, який був доволі впливовим підприємцем у своєму регіоні.

В одній із спільнот у соцмережі Facebook пишуть про те, що вбивство доволі дивне. Імовірнними вбивцями “виступають” поселенці готелю “Трембіта”, які проживали там три дні, повідомляють Вікна.

“Убієнного спробували пов’язати дротом від електропродовжувача? Сліди на місці події вказують на супротив. Дружина убієнного зірвала маску з обличчя одного з убивць”, — пише Михайло Андрійович.

Про вбитого підприємця пишуть, що він був “досить авторитетною особою на місцевому небосхилі”, володів пріоритетними автобусними напрямками та відпочинковим комплексом. На ринку у Делятині мав торгові точки, займався спорудженням нерухомості в Буковелі тощо.

“Попередньо (впродовж року) продав два будинки в с. Заріччі. До того ж в Ославах Б. дещо раніше мало місце загорання будинку його батьків. У компаньйонах в нього “ходив” такий собі добродій К. — в минулому генерал-податківець, нині — пенсіонер СБУ”, — йдеться у дописі.

Як повідомляли Коломийські ВІСТИ, вночі, 20 травня, четверо осіб в масках проникли до приміщення відпочинкового комплексу в смт. Делятин Надвірнянського району та напавши на власника, зв’язали чоловіка та його співмешканку, викрали матеріальні цінності. У ході нападу 47-річному підприємцю нанесли тілесні ушкодження по голові та тулубу, від яких він помер. Пізніше стало відомо, що нападники, які вбили підприємця на Прикарпатті, ймовірно, приїхали на машині з донецькими номерами.
Коломия доставка піцца