.
.

На Прикарпатті для 14 родин, які втратили рідних у зоні АТО, куплять квартири

На Прикарпатті для 14 родин, які втратили рідних у зоні АТО, куплять квартири
15 Жовтня 2015

На Прикарпатті 14 родин загиблих учасників АТО отримають житло. Про це повідомив координатор інформаційного центру допомоги учасникам АТО та їхнім родинам Володимир Веркалець.

За його словами, виділено із державного бюджету 9,5 мільйонів гривень для придбання квартир родинам загиблих учасників АТО, які стоять на квартирній черзі., пише Стик.

Такі сім’ї є зокрема в Івано-Франківську та у кількох районах області. Так, по одній родині — із Верховинського, Галицького, Долинського, Надвірнянського, Снятинського районів та міст Бурштин і Коломия; дві родини із Косівщини та три з Івано-Франківська.

”Кошти не надходять одночасно. Щомісяця по 1,5 мільйони. Наразі є 5 мільйонів гривень”, — повідомив Володимир Веркалець.

Попередньо опрацьовано список осіб, які потребують житла, зауважив координатор. Їх взято на облік, дані відправлено в міністерство соцполітики, відповідно до норм ДБН пораховано вартість квадратного метру. Надано відомості про склад сім’ї і визначено, скільки кімнат треба кожній родині із перелічених. До кінця року кошти будуть освоєні.

Працівники центру звертаються до забудівників, щоб вони посприяли у найшвидшому вирішенні цього питання.
Коломия доставка піцца