.
.

Штормове попередження: сильний вітер спричинив перебої зі світлом на Івано-Франківщині

Штормове попередження: сильний вітер спричинив перебої зі світлом на Івано-Франківщині
16 Жовтня 2015

Шквальний вітер спричинив аварійні вимкнення електропостачання у шести районах Івано-Франківщини. Синоптики повідомляють про збереження несприятливих погодних умов та передають штормове попередження.

Станом на 10:00 на Прикарпатті повністю без електропостачання 12 населених пунктів, а саме: Сівка Войнилівська, Довшка, Мошківці у Калуському районі, Антонівка – у Тлумацькому, Сливки, Ясень, Гриньків, Кузьмінець, Осмолода, Турівка, Лази, Бабське – у Рожнятівському районах, повідомляє прес-служба "Прикарпаттяобленерго".

Частково без світла 7 населених пунктів. Це Буковець на Верховинщині, Калуш, Томашівці і Дубовиця на Калущині, Городенка, Нижнів на Тлумаччині, Небилів на Рожнятівщині.
На місцях аварій працюють оперативно-виїзні бригади обленерго, усі відновлювальні роботи планується завершити до кінця дня.

Увага!

Синоптики застерігають про штормове попередження на Прикарпатті протягом доби 16 жовтня. В області очікується сильний вітер.
У зв’язку з цим енергетики просять споживачів бути максимально обережними під час перебування поруч з лініями електропередач та енергообладнанням та у випадку аварій та виявлення обірваного проводу негайно телефонувати у кол-центр енергокомпанії за тел. 0 800 50 40 20 або (0342) 59 40 20.
Коломия доставка піцца