На Прикарпатті можуть знову почати вимикати світло

На Прикарпатті можуть знову почати вимикати світло
12 Листопада 2015

У енергокомпанії "Прикарпаттяобленерго" наголошують, якщо люди не почнуть зменшувати споживання електроенергії в години пікових навантажень, у області можуть бути запроваджені Графіки аварійних вимкнень, так, як це було торік. 

Наразі протягом листопада область щодня перевищує встановлені граничні величини споживання електроенергії в середньому на 4,9%, ліміти потужності – на 14,7%, пише Фіртка з посиланням на ОЕ. 

Максимальні рівні споживання по області спостерігаються, як правило, о 18.00. Перевищення лімітів спричиняє саме населення, що збільшує використання електроенергії для побутових потреб у вечірні години. 

Нагадаємо, що відповідні ліміти для кожної області встановлює Міненерговугілля, дотримання лімітів є обов’язковим та контролюється Держенергонаглядом. 

Енергетики закликають прикарпатців зменшити споживання в ранкові та вечірні години пікових навантажень енергосистеми – з 8:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00 та просять не вмикати зайві електроприлади в цей період. 

Паралельно з населенням фахівці обленерго ведуть роз’яснювальну роботу з найбільш енергоємними юридичними споживачами. 

«Кожен мешканець області має зрозуміти, що від нього залежить, чи буде на Прикарпатті запроваджено Графіки обмеження потужності та Графіки аварійних вимкнень, говорячи людською мовою – вимикатимуть світло, чи ні - зазначає директор з технічного забезпечення продажу електроенергії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Валерій Боднарук. – Тут кожна вимкнута лампочка та зарядний пристрій має значення».