.
.

Голова Івано-Франківської ОДА виділив кошти чиновницям, а не сім’ям учасників АТО

Голова Івано-Франківської ОДА виділив кошти чиновницям, а не сім’ям учасників АТО
19 Листопада 2015

Олег Гончарук виділив по 200 тисяч гривень з обласного бюджету на поліпшення житлових умов чотирьом чиновницям.

В противагу, для поліпшення житлових умов сімей, члени яких загинули під час АТО, інвалідів І групи, інвалідність яких пов’язана з участю в АТО, передбачено 800 тисяч гривень, а профінансовано –нуль гривень.

ed4605da49ea9313458a

Допомога видана таким чиновницям:

Галіпчак Ольга Василівна – секретарка першого заступника голови обласної ради Олександра Левицького, який під час Євромайдану прославився прізвиськом “Чоловік Божий”.

Кубік Галина Юріївна – консультант відділу документаційного забезпечення та контролю Івано-Франківської обласної ради.

Щербатюк Оксана Степанівна – заступник начальника загального відділу управління внутрішнього аудиту, загального документообігу та контролю апарату обласної державної адміністрації.

Пазюк Наталія Іванівна – начальник управління бухгалтерського обліку та господарського забезпечення – головний бухгалтер департаменту фінансів обласної державної адміністрації.

Відповідне розпорядження датоване 27 серпня 2015 року.

За дев’ять місяців цього року одноразову грошову допомогу виділено 916 громадянам на суму 821 тисяча гривень. Надано матеріальну допомогу 58 особам у зв’язку з втратою члена сім’ї, смерть якого пов’язана з участю в антитерористичній операції, на суму 818 тисяч. Це, до речі, єдині кошти, які надійшли на виконання програми сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, які брали участь в Антитерористичній операції в східних областях України.

1447859378_програма

kurs.if.uaКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца