Прикарпатці загрожує до 8 років увʼязнення за прославляння “руського міра” у соцмережах (фото)

Прикарпатці загрожує до 8 років увʼязнення за прославляння “руського міра” у соцмережах (фото)
14 Березня 2023
Слідчі СБУ завершили досудове розслідування та передали до суду обвинувальний акт щодо працівниці одного з об’єктів критичної інфраструктури Івано-Франківщини, яка агітувала у соцмережі за «руській мір».

Уродженка Івано-Франківської області не сприймала Україну, натомість тужила за срср і росією. Вона захоплювалася російськими вояками та покладала великі сподівання на призначення командувачем сил вторгнення генерала суровікіна.

За матеріалами слідства, ідеї та погляди, які активно поширювала агітаторка, були спрямовані на підтримку повалення влади, політичного устрою та конституційного ладу в нашій державі.

Досудове розслідування також встановило, що контент, яким ділилася жінка, виправдовує повномасштабне вторгнення рф та героїзує російських загарбників.

СБУ викрила та затримала агітаторку в січні. Під час обшуків у неї вилучили комп’ютер та телефон з доказами протиправної діяльності. Відтоді агітаторка перебуває під вартою.

Фігурантка обвинувачується за такими стаття КК України:
- ч. 3 ст. 109 – розповсюдження матеріалів із публічними закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та до захоплення державної влади;
- ч. 3 ст. 436-2 – поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників.

За ці дії жінці загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

На зображенні може бути: 3 людини та текст
На зображенні може бути: 3 людини, військова форма, на відкритому повітрі та текст «63 перегляди коментарі клас вважае класним александр россия за суверенитет россии лист 2022 додати друзй мочить войска HATO сортире, не забывайте, они террористы! на украине больше 200 тысяч наемников, их становится больше больше, они прибывают! они воюют за деньги, наши воюют за родину! A родина насу показати ще элитный спецназ сша спрятался от страха при встрече c русским де... 2347 переглядв 95 класв коментарі 13 клас 95 вважае дуже смшним служба безпеки лехкрайни россия за суверенитет россии 6лист 2022 додати друзй»
На зображенні може бути: 1 особа та текст «класи коментаря 0 1 клас 2 9 лист 2022 подлилася темою игорь зацепин послание спецназа днр KиEB танцуй россия и плачь европа 57 711 переглядв 228 коментарив 328 разв подлилися коментаря 0 1.8K емоций 0 клас 0 служба безпеки украϊни подлилася темою»
На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: 1 особа та текст «коментара 0 клас 9 лист 2022 юодлилася замткою пдписатися александр россия за суверенитет россии как бы там не было, победа будет за нами! я полностью доверяю нашему президенту в.путину! PHONES HA киев мы победили? 22:20 неожиданный поворот! CBo на украине закончится куда раньш... 279 переглядив 0коментарив 2рази подлилися емоцй коментара 0 клас 0 висловила емоцю "супер!" спомни песню (присоединяйтесь!) служба везпеки украёни вступити»
На зображенні може бути: 2 людини та текст «коментара 0 0 клас вважае класним александр россия за суверенитет россии 12 лист 2022 додати друзй есть приказ главного главнокомандующего, нашей страны, ни кто не имеет право ослушвться приказа! кнерал суровикин это громоотвод, это генерал армагеддон! популярная политика интердакс главком суровикин возглавил объединенную группировку войск районе проведения CBo генерал армагеддон 63 перегляди коментара 0 клас вважае класним додати александр россия за суверенитет россии пистжлжба служба безпеки мочт войскакраню сортире, не забывайте, они террористы! на украине больше 200 тысяч наемников, их становится больше больше, они друзй»