.
.

Стали відомі наслідки негоди на Прикарпатті

Стали відомі наслідки негоди на Прикарпатті
2 Травня 2019

Внаслідок випадіння сильних опадів 28 квітня – 1 травня на території області спостерігався підйом рівнів води на річках басейну Дністра та Прута.

В управлінні цивільного захисту ОДА проінформували про інциденти, які виникли внаслідок негоди.

Зокрема першого травня між селами Топільче та Зелене у Верховинському районі відбувся зсув ґрунту на дорогу відрізком орієнтовно 25м., висотою 1 м. (близько 70 м/куб. ґрунту) чим перекрито рух дорогою. До місця події було направлено бригаду Верховинської ДЕД для її розчищення. О 14.45 год. дорогу було розчищено, проїзд забезпечено.

Внаслідок підйому рівня води в ріці Бистриця Надвірнянська відбулося підмивання під’їзної частини дороги залізобетонного моста, який сполучає село Пнів та смт. Битків Надвірнянського району. В результаті даної події рух по даному мосту зупинено. До смт. Битків є об’їзна дорога через с. Молодьків. Проведення робіт з укріплення моста планується з другого травня.

У селі Нижній Вербіж, що на Коломийщині, внаслідок підйому рівня води річка Сопівка частково вийшла з берегів і розлилася на прилеглу ділянку дороги та на подвір’я 5-ти приватних господарств.

Схожа ситуація виникла у селі Борщів Снятинського району. Станом на 22.00 год. працівниками пожежно-рятувальної служби проведено подворовий обхід села з метою визначення стану та меж підтопленої території. Загалом виявлено підтоплення 6-ти домоволодінь та 11 присадибних ділянок. Евакуація населення не проводилась. До ліквідації наслідків підтоплення було залучено 23 чол. о/с Снятинського РВ, 1 АЦ, 2 човни.

Рятувальники відкачували воду з приміщення Ямницької сільської ради, підвалу Яремчанської лікарні і ще чотирьох приватних господарств.
Коломия доставка піцца