.
.

Центр репродукції людини Прикарпаття один із найкращих

Центр репродукції людини Прикарпаття один із найкращих
18 Червня 2018

Все, як у Європі. Сучасний операційний блок, відділення репродуктивних технологій та спеціальні вентиляційні установки

Саме тут в Прикарпатському центрі репродукції людини безплідним родинам допомагають стати батьками, а в новозбудованому лікувальному корпусі із новітнім обладнанням результати будуть ще кращі, запевняють тамтешні лікарі. Ембріолог, Ольга Марцінко додала, що результат підвищиться ще на 20%-30%.

Прикарпатський центр репродукції людини успішно працює вже 25 років та за рівнем допомоги вважається одним із лідерів в Україні. Загалом, за річ часу до закладу звертається більше 25 тисяч пар. Потреба у новому лікувальному корпусі центру виникла ще шість років тому, проте реалізувати її вдалося тільки тепер. за підтримки народного депутата України Володимира Шкварилюка на добудову було виділено майже 70 мільйонів гривень.

Івано-Франківські медики переконані, що лікарі центру втілюють в життя мрію тисяч жінок. Тут не тільки вдосконалюють технології, а й практичні знання й у вересні до центру завітає провідний професор із Франції, хірург, який навчатиме лікарів проводити найскладніші операції європейського рівня.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца