.
.

У Франківську відкрили пам'ятник Роману Шухевичу

У Франківську відкрили пам'ятник Роману Шухевичу
23 Травня 2019

З нагоди Дня героїв в Івано-Франківську відкрили пам'ятник командиру ОУН Роману Шухевичу.

За задумкою автора, герой одягнений у шинель, яку розвіває вітер. Ігор Семак каже, що таким чином хотів надати скульптурі динаміки.

"Рука стиснута в кулак, символізує мужність та незламність. Я вивчав історію життя, фотографії Шухевича, щоб скульптура передавала його дух",- каже автор.

Після відкриття пам'ятника священики відслужили панахиду за загиблими героями.

Як зауважив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, для українців знову настає смутний час, коли нам починають розповідати, що історію не треба знати, треба думати тільки про майбутнє і про себе. 

"Теперішня влада, яка прийшла до владних крісел на великій ейфорії, зовсім не хоче говорити про національну пам'ять, починає нав'язувати нам чужі цінності. Але я хочу сказати, що ми ніколи не дамо спаплюжити наших героїв і їхню пам'ять. В Україні ніколи не буде того, щоб якісь зайди переписували історію. Ми завжди будемо пам'ятати хто наші герої. На щастя зараз Україна зовсім інакше мислить. Вони хочуть реваншу, хочуть повернути СССР. Регіонали вже з трибуни Верховної ради розповідають, що коли прийдуть до влади скасують декомунізацію, закон про мову. Ми не допустимо того реваншу. Не можна посоромити пам'яті героїв заради нашого майбутнього. Я знаю, що ми збережемо, захистимо і переможемо. Слава нашим героям! Слава Україні!", - наголосив Тягнибок.

У свою чергу міський голова Руслан Марцінків подякував батькам героїв, які віддали своє життя на Сході.

"Це не просто було створити пам'ятник такій великій людині, як Роман Шухевич. Це шана всім поколінням, які віддали своє життя за волю і незалежність України. Особливо важливо це робити зараз, адже ми розуміємо, що близький реванш промосковських сил. І вже на парламентських виборах нас може чекати неприємний сюрприз. Ми, патріоти, повинні триматися купи і виховати таке покоління патріотів, які змінять країну",- переконаний міський голова.

Опісля міський голова вручив відзнаки військовим, поліцейським та матерям загиблих. 
Джерело:  http://www.blitz.if.ua/Коломия доставка піцца