.
.

Вимагаємо гідної зарплати: у Франківську сотні медиків та освітян вийшли на протест (фото)

Вимагаємо гідної зарплати: у Франківську сотні медиків та освітян вийшли на протест (фото)
9 Жовтня 2018

Сьогодні, 9 жовтня, Івано-Франківська профспілки пікетували обласну адміністрацію.

Сотні членів профспілок прийшли з власними вимогами. Зокрема, медики пікетують з вимогою збільшити фінансування медичної галузі загалом, передбачити у бюджеті на 2019 рік не менше 5 відсотків витрат на медицину та погасити багатомільйонну заборгованість перед медичними працівниками. Остання вимога адресована і обласній владі також.

“Зараз проходить бюджетний процес. Ми подавали уряду свої пропозиції, але їх всі повністю проігнорували – з нами навіть не зустрілись. Тож медики вийшли на протест. Вимагаємо адекватних зарплат і фінансування галузі”, – розповів Ігор Басюк, голова ради профспілок Івано-Франківської області.

Також на пікет вийшли і інші бюджетники – освітяни, аграрії та працівники культури. Вони також вимагають підняття зарплати і виплати заборгованостей.

Акція стала всеукраїнською, пройшовши ще в кількох обласних центрах. 17 жовтня протестувальники прийдуть до будівлі уряду.

Вимоги протестувальників підтримав і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, назвавши ситуацію з виплатою зарплат медикам і вчителям неприпустимою та загрозливою.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца