Яким і де буде «МакДональдз» у Івано-Франківську

Яким і де буде «МакДональдз» у Івано-Франківську
1 Квітня 2021

У компанії «МакДональдз Україна» анонсували відкриття ресторану цієї популярної мережі в Івано-Франківську.

Про це повідомляє прес-служба МакДональдз.

Директор з розвитку компанії Віталій Стефурак сказав, що цього року МакДональдз фокусуватиметься на регіонах, де досі немає їхніх ресторанів.

"Цього року ми плануємо відкрити понад 10 сучасних великих ресторанів з МакДрайв, МакЕкспрес, МакДелівері, просторими залами. Заклади відкриємо у Білій Церкві, Івано-Франківську, Луцьку та Хмельницькому… Відкриті до пропозицій в Чернівцях та Ужгороді", – повідомив представник МакДональдзу.

За словами Віталія Стефарука, заклад у Франківську відкриють на вулиці Миколайчука, 2, біля торгового центру “Арсен”. Він матиме 675 метрів квадратних площі та більше 200 посадкових місць, будуть тераса і МакДрайв.\

“Вибір розташування майбутнього ресторану залежить від декількох критеріїв. По-перше, компанію цікавлять локації з великим потоком людей в містах з населенням понад 200 000, наприклад, на перетині центральних вулиць міста. По-друге, майданчик має бути зручним з точки зору доступу як пішоходів, так і авто. По-третє, площа ділянки має бути достатньою для встановлення всіх каналів продажів: тобто має включати можливість побудови зали, тераси, МакДрайву, експрес-вікна та спеціальних вікон для доставки”, – прокоментував Віталій Стефурак, директор з розвитку “МакДональдз Україна”.

Відкриття франківського МакДональдз заплановано на першу половину 2021 року.

Компанія МакДональдз є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 31 000 закладів у більше ніж 119 країнах світу, які щодня обслуговують 47 мільйонів відвідувачів. Україна – 102-га країна, де почала розвиватися мережа МакДональдз. 24 травня 1997 р. поблизу станції метро “Лук’янівська” у Києві відкрився перший МакДональдз. Сьогодні в 16 містах України діє 58 МакДональдз (22 із них – у Києві, сім – у Дніпропетровську, шість – в Одесі, п’ять – у Харкові, чотири – у Львові, три – у Донецьку, два — у Кривому Розі, й по одному – у Вінниці, Запоріжжі, Миколаєві, Сімферополі, Севастополі, Сумах, Черкасах, Чернігові та Ялті).