.
.

Цьогоріч на дорозі Львів-Івано-Франківськ будуть лише ямкові ремонти

Цьогоріч на дорозі Львів-Івано-Франківськ будуть лише ямкові ремонти
26 Вересня 2013

До кінця цього року на дорозі Львів-Івано-Франківськ вже будуть проводити лише ямкові ремонти, оскільки коштів на більш капітальні роботи немає. Про це 25 вересня у коментарі ZAXID.NET розповів начальник Служби доріг у Львівській області Микола Гнатів.
«Ми відремонтували дві ділянки дороги загальною довжиною орієнтовно 4,5 км на дорозі Львів-Івано-Франківськ методом емульсійних технологій. Ми влаштували «килимок», який не дасть руйнуватися ділянкам дороги у відносно нормальному технічному стані. Це захищає покриття від води, покращує щеплення колеса з дорогою і продовжує термін служби автомобільних доріг. На інших ділянках ми поки що не готові застосувати цю технологію, оскільки там потрібне елементарне посилення існуючої конструкції», – розповів Микола Гнатів.

За словами начальника Служби автодоріг у Львівській області, на дорозі Львів-Івано-Франківськ залишаються ділянки, які потребують або ямкового ремонту, або загалом заміни покриття. Особливе хвилювання Микола Гнатів висловив з приводу трикілометрової ділянки від Сихова в напрямку Бібрки до кладовища. «Ми зараз думаємо, як цю ділянку відремонтувати, як посилити покриття», – зазначив він.

«Усі інші ділянки на цій дорозі цього року будуть відремонтовані ямковим ремонтом, і не більше. В нас не буде коштів. На ділянці в Давидові ми маємо ще на одному кілометрі облаштувати один шар тим методом, якими ми робимо. Більше нічого ми цього року не зробимо», – повідомив Гнатів.

Зазначимо, що нещодавно Микола Гнатів повідомив про початок робіт на дорозі Львів-Тернопіль. Раніше він зазначав, що ця дорога є серйозною проблемою для дорожників.
Коломия доставка піцца