.
.

За даними САД дороги державного значення на Прикарпатті в проїзному стані: техніка працювала в посиленому режимі (фото)

За даними САД дороги державного значення на Прикарпатті в проїзному стані: техніка працювала в посиленому режимі (фото)
6 Січня 2019

За інформацією служби автомобільних доріг дороги державного значення на Прикарпатті в проїзному стані: техніка працювала в посиленому режимі.

Протягом доби не припинявся снігопад, хуртовини. На Яблуницькому та Вишківському перевалах випало до 50 см снігу. З метою очищення доріг техніка працювали в посиленому режимі, повідомляє служба автомобільних доріг.

За даними, САД о 23 год надійшло повідомлення, що на М-12 Стрий – Тернопіль – Знам’янка біля села Лопушня фура перешкоджає руху транспорту. Техніка Рогатинської філії Облавтодору ліквідувала затор упродовж години.

О 2 год ночі утворився затор на підйомі, межа з Львівською областю, дороги Н-10 Стрий – Мамалига. Грейдер і піскорозкидач ПБС оперативно виїхали і забезпечили проїзд. Не виникало проблем на інших підйомах дороги, а зокрема біля Боднарова. Важковаговий транспорт, згідно рекомендацій, дислокувався в місцях відстою.

На дорозі Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль проїзд забезпечила техніка Городенківськоі філії Облавтодору. Як і на ділянці Р-24. На інших ділянках цієї дороги працювала техніка Коломийської, Косівської та Верховинської філій. Так само – на Р-62 Криворівня – Чернівці. Дорога проїзна, в засніженому стані. Н-09 Мукачеве – Львів обслуговувала ПБС. Значна частина цієї дороги – в чорному, мокрому стані. Також забезпечено проїзд і на територіальних дорогах області.

"Місцеві дороги не підпорядковуються САД. За них відповідає ОДА. Разом із органами місцевої влади та підрядними організаціями там дбають про забезпечення проїзду. Зокрема, незважаючи на хуртовини, є проїзд у гірському Рожнятівському районі, аж до Осмолоди", – підкреслюють у САД.


Джерело:  https://pravda.if.ua/Коломия доставка піцца