Загін прикарпатських правоохоронців повернувся зі стажування на Донеччині

Загін прикарпатських правоохоронців повернувся зі стажування на Донеччині
3 Березня 2018

Після трьохмісячного стажування на території Мангуського відділення поліції ГУНП в Донецькій області, повернулися 17 працівників різних підрозділів ГУНП в області, які успішно його завершили. Їх змінили колеги по службі, які два дні тому поїхали на Донеччину.

Зустрічати прибулих прийшли рідні, друзі та товариші по службі, інформує прес-служба Нацполіції в області.

Від керівництва обласної поліції загін правоохоронців зустрів заступник начальника ГУНП в області Василь Кіцелюк. Він щиро привітав працівників зі щасливим поверненням та висловив подяку за належне виконання ними службових обов’язків з протидії злочинності в умовах підвищеної небезпеки.

Командир загону підполковник поліції Василь Тимочко подякував керівництву прикарпатської поліції за постійну підтримку. Крім того зазначив, що поїхав загін чисельністю 18 чоловік, а повернулось – 17, оскільки одного працівника, а саме підполковника поліції Сергія Клочко, призначено на посаду заступника начальника Мангульського відділення поліції (за напрямком превенції).

Прибулі правоохоронці раді поверненню додому. Вони запевнили, що готові поїхати знову уже на службу, а не на стажування. Після короткострокової відпустки повернуться до виконання своїх службових обов’язків на місцях.

Джерело:  http://www.if.gov.ua/