Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко завітав до Франківська: інспектував лікарні з хворими на коронавірус (фото)

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко завітав до Франківська: інспектував лікарні з хворими на коронавірус (фото)
17 Лютого 2021
Про візит високопосадовця та інспекцію лікарень у соціальній мережі Фейсбук розповів очільник Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

"Вчора ввечері з заступником міністра охорони здоров’я Віктором Ляшком, головним санітарним лікарем Прикарпаття Русланом Савчуком, начальником Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимиром Чернецьким, моїм радником Андрієм Ярмольським та в.о. директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківська обласна державна адміністрація Володимиром Дзьомбаком проінспектували два медичних заклади – Івано-Франківську обласну клінічну та Івано-Франківську обласну інфекційну лікарні. Домовились про розгортання додаткових ліжок у цих закладах. Паралельно працюємо над включенням всіх можливих закладів для розгортання ліжко-місць і там.

Епідситуація в області продовжує бути напруженою, тому працюємо і вдень, і вночі. А сьогодні о 12 збираємо комісію ТЕБ та НС в облдержадміністрації за участі міністра охорони здоров’я Максим Степанов та головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка", – йдеться на сторінці 
Андрій Бойчук – Голова Івано-Франківської ОДА.

May be an image of 1 особа, стоїть та у приміщенні

May be an image of у приміщенні