.
.

Жителі Старих Кривотул перекрили “дорогу смерті”

Жителі Старих Кривотул перекрили “дорогу смерті”
11 Лютого 2019
У понеділок, 11 лютого, мешканці села Старі Кривотули на Тисмениччині перекрили дорогу державного значення H-10 (“Стрий-Мамалига”).

Основна вимога жителів до влади – облаштувати світлофори на пішохідних переходах.

На громадських слуханнях мешканці вирішили підготувати звернення до райдержадміністрації, франківської ОДА та облради щодо виділення коштів на встановлення світлофорів і тимчасово перекрити рух.

За 2018-2019 роки на цій дорозі в селі сталися вже 7 ДТП із летальними наслідками. 7 людей загинули, один чоловік – покалічився. Місцеві навіть називають ділянку в селі дорогою смерті та кажуть, що вона пов’язана з чимось містичним…

Говорять про особливо «недобрі» 2-3 кілометри — десь від середини Старих Кривотул до початку селища Отинія. І досі згадують, напевно, одну з перших страшних аварій на цій ділянці. На початку 1980-х тут зіткнулися одразу два пасажирські автобуси та вантажівка.

Десь з того часу проїзд через Старі Кривотули набув серед водіїв поганої слави.

Причини аварій різні: хтось їхав п’яним, іншому стало погано за кермом, хтось заснув або помилився при обгоні. Тут часто перевищують швидкість, бо дорога дуже непогана і здається цілком безпечною.

Джерело:  http://report.if.ua/Коломия доставка піцца