В Коломиї провели ІІІ фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на тебе, Мати, возлагаю”

В Коломиї провели ІІІ фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на тебе, Мати, возлагаю”
17 Жовтня 2016

З благословення правлячого архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії та за підтримки громадської організації “Зарваницька ініціатива” в міському палаці культури “Народний Дім” м. Коломия відбувся ІІІ фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на тебе, Мати, возлагаю”. 

Цього року на фестиваль прибуло більше двадцяти колективів завітали на фестиваль також представники з інших районів, а саме з Надвірнянського, Снятинського та Косівського. 

Особливістю цьогорічного фестивалю була його тривалість та насиченість, адже заходи, які проходили у його рамках розпочались ще 4 жовтня з благодійних акцій та відвідин геріатричного будинку в м. Коломия. Також відбулась презентація фільму “Незламний воїн Христовий”, а сам концерт став кульмінацією всіх передуючих подій. 


На початку фестивалю до слова запросили двох людей, без яких його б не існувало, оскільки вони є засновниками даного дійства - владику Василія (Івасюка) та голову райдержадміністрації Любомира Глушкова. 

Кир Василій привітав всіх присутніх та зауважив, що незважаючи на погоду насолодитися релігійними піснями прийшло багато вірних. Також архієрей наголосив, що цьогорічний фестиваль присвячений року Божого Милосердя та пригадав, що прославляти Господа в піснях -своєрідна молитва, яка звучить з уст та сердець виконавців. 


В свою чергу до присутніх звертались народний депутат України Юрій Тимошенко, голова райдержадміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук та начальник відділу культури м. Коломия пані Уляна Мандрусяк. 

Кожному учаснику фестивалю вручили цінні подарунки, серед яких книга “Незламний воїн Христовий” та видання книги про Коломию присвячене її 775-річчю. Не залишили поза увагою і коломийську письменницю Надію Кметюк, в якої вся поезія наповнена глибокою релігійністю і патріотизмом, саме тому її було також нагороджено подарунками. 


Приємною несподіванкою для глядачів була велика присутність молодих виконавців, а також талановитих діточок, які підкорювали зал своєю дитячою невинністю та максималізмом. 


На завершення фестивалю владика Василь запросив всіх присутніх на наступний IV фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на тебе, Мати, возлагаю” в м. Коломия.

Коломийсько-Чернівецька Єпархія УГКЦ