.
.

В Отинії відзначили Міжнародний день людей з особливими потребами

В Отинії відзначили Міжнародний день людей з особливими потребами
4 Грудня 2016

У п’ятницю, 2 грудня, напередодні Міжнародного Дня людей із особливими потребами, вихованці Катехитичної школи храму Зіслання Святого Духа, разом із малечею дитячого садочка «Веселка», відвідали місцевий соціально-реабалітаційний центр для дітей з інвалідністю, щоб подарувати вихованцям та персоналу кілька хвилин радості. 

Розпочалися святкування із Молебню до Пресвятої Богородиці за зцілення та Боже благословення для всіх людей з обмеженими можливостями. 

У своїй проповіді прот. Василій Мельничук звернув увагу на те, що сучасний світ відкидає людей, які є фізично обмеженими та закликав всіма способами змінювати цей стереотип, адже зараз в суспільстві чимало людей з інвалідністю досягають великих вершин у науці, техніці та інших галузях. 

«Ми повинні бути милосердними не тільки в Рік Божого Милосердя, який уже символічно завершився, а завжди пам’ятати, відвідувати та допомагати людям, які цього потребують, приносити їм радісну звістку про завжди Милосердного Христа», – сказав священик. 

Продовжилися святкування концертом, який приготували вихованці Катехитичної школи разом із директором пані Любою Малярчук та дітками із дитячого садочка «Веселка». В залі лунали пісні, вірші, танці та панувала приємна родинна атмосфера свята. 

На завершення директор центру п. Зоряна Ясінська подякувала організаторам та учасникам за прекрасне свято, яке вони подарували діткам та працівникам.

ГалкаКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца