.
.

RSS

На Прикарпатті відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща

З 3 по 4 серпня в селі Крилос Галицького району (Давній Галич) відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої.

09.07.2013

Сьогодні Різдво святого Івана Христителя

Це найбільший з усіх празників св. Івана Христителя. Як празник його зачаття, так і цей празник уже був відомий у 4 столітті. Поучення на цей празник знаходимо у св. Івана Золотоустого, св. Амвросія і...

07.07.2013

На свято Пресвятої Євхаристії владика Василій молився на парохії св. Архистратига Михаїла

4 липня на свято Пресвятої Євхаристії адміністратор Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василій (Івасюк) очолив Божественну Літургію у храмі святого Архистратига Михаїла м. Коломиї.

05.07.2013

Каплицю св. Юди Тадея освятили в Лісній Слобідці

В Неділю Всіх святих у селі Лісна Слобідка Отинійського деканату було освячено каплицю св. Юди Тадея. Освятили капличку адміністратор церкви св. Миколая о. Василь Дмитрук, співслужитель о. Ігор Горук ...

04.07.2013

Паломницька подорож “Свята Земля 2013”

Паломницький центр Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, за благословенням Адміністратора Коломийсько-Чернівецької єпархії Єпископа Василія Івасюка, до 20-ліття заснування Коломийсько-Чернівецької єп...

01.07.2013

Сьогодні починається Петрів піст

Сьогодні починається Петрів піст - православний піст, встановлений на згадку про святих апостолів Петра і Павла, які постилися, готуючи себе для євангельської проповіді

01.07.2013

У Коломиї провели сорокаденне поминання за Архієреєм Кир Миколаєм Сімкайлом

27 червня у Катедральному Соборі Преображення Христового м. Коломиї служили Божественну Літургію, творячи сорокаденне поминання від упокоєння блаженної пам’яті Архієрея Миколая Сімкайла.

28.06.2013

Сорок днів, як владика Миколай Сімкайло завершив чин служіння Богові й своєму народові

Сьогодні виповнюється сорок днів, як правлячий єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ владика Миколай Сімкайло завершив чин служіння Богові й своєму народові.

27.06.2013

В одному із найбільших сіл Верховинщини освячено іконостас

З благословення Адміністратора Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василія (Івасюка) у селі Кривопілля було освячено іконостас для місцевого храму Пресвятої Тройці.

26.06.2013

Єпархіальний Карітас встановив двадцять вуликів

Унікальна анімаційна ферма “Ковчег” робить наступний крок у своєму розвитку. До коней і овець додалися бджоли. Відтепер 20 вуликів, встановлених на фермі, повні життя.

25.06.2013


Сторінки: Поперед. 1 ... 43 44 45 46 47 ... 50 Наступна
AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов

Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца