Андрій Іванчук, Богдан Станіславський та Любомир Глушков отримали нагороди від Предстоятеля ПЦУ Епіфанія (фото)

Андрій Іванчук, Богдан Станіславський та Любомир Глушков отримали нагороди від Предстоятеля ПЦУ Епіфанія (фото)
18 Липня 2021
Сьогодні відбулася Божественна Літургія у Кафедральному соборі в Коломиї, яку очолив Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

Митрополит нагородив міського голову Коломиї Богдана Станіславського та народного депутата України Андрія Іванчука Орденами святого рівноапостольного князя Володимира 1-го ступеня.

Голова Коломийської РДА Любомир Глушков отримав Благословенну грамоту за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом.

Кожен з нагороджених прокоментував цю подію на своїй сторінці у Facebook.

Андрій Іванчук: "Дякую Блаженнійшому, а також Єпископу Коломийському і Косівському Юліану за найвищу нагороду Православної Церкви України - Орден святого рівноапостольного князя Володимира 1-го ступеня".

Богдан Станіславський: "Дякую за відзнаку, Ваше Блаженство! Сьогодні мав честь бути удостоєним Ордена святого рівноапостольного князя Володимира (І-го ступеня) з рук Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.
Дякую Богу за те, що дає можливість долучатись до добрих справ. Дякую всій громаді за єдність, підтримку та працьовитість. Дякую Вам, Митрополите, за визнання і заохоту нас працювати надалі, а також за Ваш візит до Коломийської громади, адже Ваші слова надихають тисячі коломиян на добрі справи. Завжди раді бачити Вас у Коломийській громаді.

Любомир Глушков: "Приємна несподіванка. Щиро дякую Предстоятелю Православної церкви України Блаженнійшому Митрополиту Київському та всієї України Епіфанію за високу нагороду".

Довідково.
Орден святого рівноапостольного князя Володимира – це відзнака Православної Церкви України, що встановлена рішенням Священного Синоду від 4 лютого 2020 року і має три ступені, найвищим з яких є перший. Орден святого рівноапостольного князя Володимира вручається за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою і побожним народом. Рішення про нагородження приймається Предстоятелем ПЦУ Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України.