.
.

Коломийський Карітас взяв участь у турнірі від ЮНІСЕФ

Коломийський Карітас взяв участь у турнірі від ЮНІСЕФ
13 Червня 2013

Кубок ЮНІСЕФ з міні-футболу вдруге зібрав у Києві дітей, які опинили­ся у складних життєвих си­туаціях. Серед одинадця­ти команд з усієї України були і діти з БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії».

Представники ЮНІСЕФ в Україні розповідають, що мають на меті допомогти ре­абілітувати дітей та зверну­ти увагу громадськості на ключові проблеми прав ді­тей в Україні.

Торік лише шість команд з усієї України зголосило­ся взяти участь у футбольно­му турнірі, тоді як цього року число учасників збільшилося вдвічі. Нашу команду пред­ставляли 10 юнаків віком від 13 до 18 років. Перед змаган­нями протягом місяця футбо­лісти тренувалися на майдан­чику зі штучним покриттям на стадіоні «Україна».

Хлопці зізнаються: хоча перемогу й не вдалося здобу­ти, та враження залишилися лише якнайкращі. Тим паче, що дійство підтримали такі зірки футболу, як Олександр Шовковський. Він залюбки спілкувався з дітьми та роз­давав автографи.

Протягом дня була чудова сонячна погода, на полі від­чувався дух єднання і взає­морозуміння, а суперництво за перемогу відійшло на дру­гий план. Організатори тур­ніру переконалися, що такий захід є вкрай необхідним, то­му вирішили проводити його щорічно.

Джерело:  Прес-служба БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії»Коломия доставка піцца