.
.

“Єпархія повинна далі жити і діяти” - Адмістратор Коломийсько-Чернівецької єпархії

“Єпархія повинна далі жити і діяти” - Адмістратор Коломийсько-Чернівецької єпархії
3 Червня 2013

Сьогодні у єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці Адміністратором Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василієм Івасюком було поновлено уряд працівників єпархіального управліяння. Відповідні декрети призначення отримали: протосинкел - о. мітрат Василь Мельничук, Буковинський синкел - о. мітрат Валерій Сиротюк та синкел - о. Петро Семенич.

Ми всі відчули великий шок через втрату Владики Миколая. Ви мали великих і активних Архієреїв - Владику Павла Василика і Владику Миколая Сімкайла. Їх наступникам буде тяжко все це здійснювати. Всі працівники єпархіального управління мають залишитися при виконанні своїх обов’язків, як це було при Єпископові Миколаєві, щоб єпархія далі жила і діяла”, - сказав Єпископ Василій перед працівниками єпархіального управління.

Архієрей відзначив, що вивчатиме справи Коломийсько-Чернівецької єпархії і одночасно дбатиме за уряд Екзарха Одесько-Кримського. Зазначені призначення вступають в дію з моменту підписання і мають канонічну силу до призначення нового єпархіального Єпископа.

Джерело:  Прес-служба єпархіїКоломия доставка піцца