.
.

У Коломиї освятили новий храм

У Коломиї освятили новий храм
15 Червня 2013

Владика Василій (Івасюк) освятив свій перший храм у Коломийсько-Чернівецькій єпархії. Сталося це 13 червня, у день празника Христового Вознесіння у місті Коломиї по вулиці Косачівській. Унікальність святині в тому, що вона створена в гуцульсько-покутському стилі.

9_gallery.jpg

23_gallery.jpg

 

Довідка: створення громади УГКЦ за адресою м. Коломия, вул. Косачівська, 23, розпочалося 2004 року. За ініціативи голови кооперативу “Зодчий” п. Івана Озарука та його заступника п. Олени Наговіциної було збудовано богослужбову каплицю. Наступного року, напередодні свята Святителя Миколая, блаженної пам’яті Владика Миколай Сімкайло благословив тут на відправу Богослужінь. Для священичого супроводу тут був призначений о. Маркіян Лоїк.

Будівництво самого храму розпочали весною 2008 року. Головні зусилля до зведення святині приклали власники кооперативу, також до цього прилучалася і невеличка громада парафіян. Блаженної пам’яті Владика Миколай теж вклав свою лепту у це будівництво.

За словами керівника кооперативу “Зодчий”, який опікується облаштування мистецького осередку, Івана Озарука, ціллю нового культурного центру є показати і передати молодому поколінню багатство української самобутності. У музеї можна побачити багато національних речей гуцулів. А ще на території комплексу ведеться господарство, тут є: вівці, корови, кози, індики, качки, гуси тощо.

Храм збудовано у гуцульсько-покутському стилі і гармонійно поєднується із цілим комплексом, який носить характер старовинних часів наших предків.

Джерело:  Прес-служба єпархіїКоломия доставка піцца