.
.

Формується робоча група для написання Катехизму для молоді

Формується робоча група для написання Катехизму для молоді
15 Червня 2013

До липня буде сформована робоча група для написання Катехизму для молоді, - повідомив о. Ростислав Пендюк, голова Комісії у справах молоді УГКЦ.

Список групи буде представлено Синоду Єпископів та Блаженнішому Святославу, Главі УГКЦ. До неї належатимуть молоді особи - як із богословською освітою, так і без неї, які мають літературний талант, творче мислення, є лідерами молодіжного середовища.

На основі коментарів до фрагментів Катехизму УГКЦ та напрацювань тимчасової молодіжної групи на нещодавньому засіданні Комісії у справах молоді УГКЦ та авторів Катехизму УГКЦ “Христос - наша Пасха” було визначено основні пріоритети подальшої праці. Катехизм для молоді матиме чітку тематичну структуру, міститиме багато візуалізованої інформації, представлення віри Церкви через розгляд життєвих ситуацій. У Катехизмі буде поставлено акцент на формування індивідуальності, зрілої особистості, духовно вільної та багатої людини, її зріст та місце у різних спільнотах: сім’ї, друзів, на роботі…

Результати праці робочої групи планується оприлюднювати на сайті ДивенСвіт.

До 21 червня зголошення молодіжних лідерів, літераторів, духовних осіб та усіх бажаючих до участі у робочій групі просимо скеровувати до Комісії у справах молоді УГКЦ за тел.: 097 396 89 75. Про результати розгляду кандидатур буде повідомлено до 28 червня.

Джерело:  Прес-служба єпархіїКоломия доставка піцца