На свято Пресвятої Євхаристії владика Василій молився на парохії св. Архистратига Михаїла

На свято Пресвятої Євхаристії владика Василій молився на парохії св. Архистратига Михаїла
5 Липня 2013
4 липня на свято Пресвятої Євхаристії адміністратор Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василій (Івасюк) очолив Божественну Літургію у храмі святого Архистратига Михаїла м. Коломиї.

При вході до церкви владику зустріла громада на чолі з парохом о. мітратом Петро Чибораком.

На проповіді владика Василій наголосив на значенні Пресвятої Євхаристії в житті християн та її літургійному культі: “Пресвята Євхаристія - це Тіло і Кров Ісуса Христа під видами хліба і вина. Цю Тайну Спаситель встановив у Великий Четвер, коли Христос сказав слова освячення: “Прийміть, їжте… Беріть пийте…” І тому сьогоднішній празник зосереджує особливу увагу кожного християнина поклонитися Святим Тайнам Тіла і Крові Ісуса Христа. Пресвята Євхаристія - це ліки від усіх тілесних хвороб. Правильно полікувавши душу, отримаємо здоров’я тіла”, - зазначив Архієрей.

Після Літургії відбувся традиційний для цього празника обхід довкола храму з Найсвятішими Тайнами, читання Євангелія та благословення ними всіх вірних.

Отець Петро Чиборак склав подяку владиці за візит, а Кир Василій в свою чергу подякував усім за участь у святковому богослужінні та уділив Архієрейське благословення.
Джерело:  Прес-служба єпархії