Кардинал Гузар: Якщо змарнуємо і другий Майдан, тоді чекатимемо на третій

Кардинал Гузар: Якщо змарнуємо і другий Майдан, тоді чекатимемо на третій
24 Жовтня 2014

Щоб не змарнувати шансу, треба працювати. Перестати красти, брати і давати хабарі, не горнути гроші для себе, а працювати для суспільства.

На цьому наголосив Архієпископ-емерит Блаженніший Любомир (Гузар) в інтерв’ю журналу «Країна», повідомляє департамент інформації УГКЦ.

Блаженніший висловив надію, що сьогодні є значно більше людей, які хочуть змін, ніж у 2004-му.

«Щоб не змарнувати шансу, треба працювати. Перестати красти, брати і давати хабарі, не горнути гроші для себе, а працювати для суспільства. Виглядає, що той вибух – уявімо велику хвилю води – усе ще йде. І що при Божій помочі і нашій праці ми його не втратимо. Але якщо знову обиратимемо бандитів у Верховну Раду, як було перед тим – змарнуємо і другий Майдан. Тоді чекатимемо на третій. Але я надіюся на краще, бо прийшло покоління, яке не дуже заражене радянськими звичаями, мисленням. І коло них є поважне число старших людей, які готові працювати над змінами», – сказав духовний лідер українців.

Він вважає, що перед українцями ще багато роботи в побудові демократичної країни.

«Але будьмо обережні. Ви слідкуєте за виборчою кампанією? Якість вибору, філософія депутатів, те, як вони й далі купують і продають душі, показує: ще є багато роботи», – каже архієпископ.

Водночас, Блаженніший Любомир переконує, що сьогодні «нема нічого, що б нам перешкоджало рухатися».

«Хіба тільки наша глупота або лінивство», – зазначив кардинал Гузар.