На Прикарпатті релігійні заходи підтримають бюджетними коштами

На Прикарпатті релігійні заходи підтримають бюджетними коштами
9 Грудня 2014
Івано-Франківською обласною радою затверджено фінансування обласної програми "Духовне життя" на 2015 рік.

На підтримку заходів, які будуть відбуватися на Прикарпатті наступного року, а це відзначення ювілею Митрополита Андрея Шептицького, проща до Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря УПЦ КП та Крилоса, розвиток релігійного туризму та ін., буде виділено 300 тисяч гривень.

Загалом, в 2015 році на релігійні та духовні заходи планують виділити 1 мільйон 600 тисяч гривень, інформує "РІСУ".

«В обласній програмі "Духовне життя" на 2012-2015 рр, складеній фахівцями Івано-Франківської обласної державної адміністрації і депутатами обласної ради, відразу були передбачені напрямки її втілення. Всі напрямки ми обговорювали з громадськістю, представниками церков та релігійних організацій, – розповідає начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак. – Вони, в свою чергу, надавали конкретні пропозиції. Тому ми врахували побажання при створенні програми. Оскільки маємо представників різних конфесій – враховуємо і цей фактор при виділенні коштів».

Також представники обласної ради розраховують на те, що і районні ради у своїх бюджетах на 2015 рік передбачать принаймні би по 10 тисяч гривень на розвиток обласної програми «Духовне життя».